Fit Out – biuro od A do Z

Fit Out - biuro od A do Z

Dobrze urządzone biuro musi spełniać trzy warunki: powinno być ergonomiczne, wygodne i wyglądać estetycznie. Biuro to wizytówka firmy i miejsce pracy zespołu. Na kreatywność i motywację do pracy mają wpływ warunki, jakie panują w firmie. Ciasne, niefunkcjonalne biuro z poniszczonymi meblami nie sprzyja koncentracji i wykonywaniu zadań. Tylko estetyczne wnętrza sprawiają, że człowiek chce przyjść do pracy.

Panowanie nad przestrzenią

Do każdego biura podchodzi się indywidualnie. Wykonanie kapitalnego remontu wymaga nieraz przebudowy pomieszczeń, np.: postawienia ścianek działowych, wykonania wnęk, czy nowych podłóg. Kluczowe jest przygotowanie kompleksowego projektu w oparciu o oczekiwania użytkownika i warunki techniczne. Coraz więcej firm dostrzega potrzebę dostosowania pomieszczeń biurowych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Celem prac remontowych lub aranżacji nowo powstałego biura jest stworzenie miejsca reprezentacyjnego, nowoczesnego, które jednocześnie będzie spełniało wysokie wymagania użytkowe. Tak odpowiedzialne zadanie warto powierzyć doświadczonemu wykonawcy, jakim jest Interbiuro.pl, które  zajmuje się kompleksową realizacją usług związanych z aranżacjami powierzchni biurowych i komercyjnych.

Od planu do miejsca pracy

Każde biuro czy przestrzeń komercyjna, mogą być ciekawym i niepowtarzalnym miejscem. Strategia FIT OUT zakłada wykonanie prac aranżacyjnych kompleksowo, to znaczy od projektu do poustawiania mebli. Obejmuje takie usługi jak:

  • projekt
  • prace budowalno-remontowe, w tym przestawienie ścianek działowych i wymianę sufitów podwieszanych do prac wykończeniowych
  • montaż mebli.

Realizacja całej usługi przez jedną firmę daje pewność, że biuro będzie funkcjonalne, a przy wykonaniu zlecenia nie będzie żadnych niedoróbek. Do wszystkich prac używane są materiały najwyższej jakości. Biuro projektowo-budowlane świadczy także usługi w zakresie doradztwa odnośnie wyboru mebli biurowych i materiałów wykończeniowych oraz kolorystycznego łączenia poszczególnych elementów.

Jak wybrać biuro projektowe?

Wybierając ofertę biura projektowego w zakresie aranżacji powierzchni biurowych, nie należy się kierować jedynie ceną, ale także jakością usługi, kompleksowością i jakością materiałów budowlano-wykończeniowych. Urządzanie pomieszczeń firmowych, to inwestycja na lata i jakość wszystkich elementów ma decydujące znaczenie. O doświadczeniu danego biura projektowego można przekonać się oglądając zrealizowane aranżacje, czytając opinie klientów korzystających wcześniej z usług danego biura oraz na podstawie wstępnej rozmowy o projekcie.

Sprawdź:  Domy kopułowe, czyli okrągłe domy

Piękną aranżację biura łatwiej uzyskać, jeżeli całym projektem zajmuje się jeden wykonawca, który nadzoruje wykonywane prace. Wtedy nie ma kilku wizji, ciągłych zmian i problemów z pracownikami. Za wszystko odpowiada jeden wykonawca, któremu zależy na doskonałej jakości realizowanego zlecenia i na zadowoleniu klienta. Warto wybierać wykonawców, którzy oferują pełny zakres robót i terminową realizację.

Powiązane artykuły

Leave a Comment