Regały paletowe używane, jakie wybrać i gdzie znaleźć?

Regały paletowe używane, jakie wybrać i gdzie znaleźć?

W magazynie  i na półkach sklepowych najważniejszy jest łatwy dostęp do eksponowanego towaru i wytrzymałość regału  na obciążenia. Koszt zakupu regałów też ma swoje znaczenie. Dlatego  coraz większym zainteresowaniem cieszą się regały paletowe używane. Żaden magazyn nie może istnieć bez regału paletowego.

Zalety regałów paletowych

Składowanie towaru jest o wiele prostsze, jeżeli magazyn jest wyposażony w odpowiednie regały. Nie są one tak ozdobne, jak meble pokojowe.  Mają unieść wielotonowy ciężar.

Regały paletowe rzędowe są tanie i uniwersalne. Przeznaczone są głównie do  składowania towarów na paletach oraz  jako miejsce przechowywania towarów drobnicowych.  Ich zaletą jest zapewnienie bezpośredniego dostęp do wszystkich składowanych towarów.  Prosta budowa umożliwia dostosowanie poszczególnych kolumn do potrzeb magazynu i przechowywanego towaru. Duży wybór regałów paletowych znajduje się na https://amrack.pl.

Regały paletowe używane

Regał paletowy to nie żywność, świeży/nowy być nie musi. Używane regały paletowe mające pełną dokumentację techniczną, mogą służyć wiele lat nowemu właścicielowi. Atrakcyjna cena  to dodatkowy plus używanych regałów paletowych rzędowych. Dostępne są na : https://amrack.pl/regaly-paletowe/. Kupując regały paletowe używane, trzeba mieć świadomość tego, że mogły mieć kiedyś drobne uszkodzenia, które powstały w wyniku eksploatacji i zostały naprawione. Przy zakupie używanych regałów paletowych rzędowych należy zwracać uwagę na stan techniczny, dokumentację i cenę.

Znaczenie szkoleń

Odpowiednio przeszkolony pracownik gwarantuje  prawidłową  gospodarkę magazynową.  Brak szkoleń nowych pracowników może prowadzić do problemów w magazynie, ponieważ załoga nie zna zasad profilaktyki  bezpieczeństwa.

Regały paletowe wjezdne to kluczowy element wyposażenia magazynu. Kupując regały paletowe używane,  trzeba mieć 100% pewności, co do ich idealnego stanu technicznego. Tylko wtedy zakup daje realne oszczędności finansowe.

Sprawdź:  Podłogi winylowe – w czym są lepsze niż podłogi drewniane?

Powiązane artykuły

Leave a Comment